İster Yurtiçi ister Yurtdışı Merle Tour ile hayalindeki tatili kaçırma! İletişime Geç
19 Mayis 2018

Oteller Doldu Yerinizi ayırtın!!!

TravelTainment'in açıkladığı nisan ayı paket tur satışı verilerine göre, Hurghada'ya dönük paket tur satışları yüzde 105, Marsa Alam'a dönük paket tur satışları yüzde 126 oranında arttı. Nisan ayında, Almanya'da yapılan her 100 paket tur satışından 15'i Hurghada için gerçekleşti.

Nisan ayında Almanya paket tur pazarında en iyi performansı gösteren ikinci destinasyon ise Türkiye’den Antalya oldu. 

Nisan ayında Almanya'da yapılan paket tur satışlarında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 77 artış kaydeden Antalya yüzde 30'luk payla en çok satış yapılan turizm kenti oldu.

İspanya için gerileme devam ediyor

Türkiye ve Mısır'ın Almanya'da yeniden oyuna dönmesi ile birlikte kan kaybetmeye başlayan İspanya'daki gerileme sürüyor. 

Açıklanan verilere göre, nisan ayında İspanya Palma’ya yönelik paket tur satışları yüzde 4, Fuerteventura yüzde 8, Las Palmas 10 ve Güney Tenerife 6 geriledi.

Yunanistan hızlı büyüme sürüyor

Mısır ve Türkiye kadar olmasa da, Almanya'da Yunanistan'ın büyümesi de sürüyor. 

Nisan ayında Girit satışları yüzde 2 oranında düşse de, Rodos satışları yüzde 12, Kos satışları ise yüzde 21 oranında artış gösterdi. Yunanistan, Mart ayında Almanya pazarında tek haneli gerileme kaydetmişti.

Antalya'nın bir çok yerine sayısız otel anlaşmalarımız devam ediyor...Belek,Side,Kemek,Lara,Alanya,Kaş,Demre,Finike sizleri bekliyor yerinizi ayırın...

 

E-Bülten'e kayıt olmak istermisiniz ?