İster Yurtiçi ister Yurtdışı Merle Tour ile hayalindeki tatili kaçırma! İletişime Geç

Trenle Kafkas Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TARİH

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (0-7 Yaş)

Çocuk Sayısı (7-12 Yaş)

399 €
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATA DAHİL OLAN
 • OLMAYAN HİZMETLER
 • ÖNEMLİ BİLGİLER
 • GRUP REZERVASYONU

TUR PROGRAMI Yazdır PDF Kaydet

1.GÜN TRABZON-BATUM

Grubumuz Trabzon otogar 09.30 Trabzon hava alanı 10.00 hareket, sarp sınır kapısına varış, güvenlik işlemlerinin ardından Batum gezimize başlıyoruz. Gonio Kalesi,Bulvar gezisi,Piazza, Meydanı,Avrupa Meydanı Tiyatro binası ve Poseidon heykeli Serbest zaman Akşam yolculuğu yapacağımız için misafirlerimiz bu süre içinde yemek ihtiyaçlarını halletmesi gerekmektedir. Tren istasyonuna transfer 17:55 hareketli trenle Tiflis’e gidiyoruz 5 saatlik yolculuğumuzun ardından Tiflis’e varış 23 : 00 otele hareket Konaklama otelimizde.

2.GÜN TİFLİS

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Kral Vakhtang Gorgasali Heykeli,Teleferikle Kartlis Deda Heykeli Narika Kalesi, Camisi ve Tarihi hamam görülmesi
Sameba Katedrali, Sharden Sokağı serbest zaman Akşam tren saatine göre Tren istasyonuna hareket. 19:45 Yataklı trenle Bakü’ye hareket ediyoruz, Gece yolculuğunun ardından Sabah 08:00 Bakü’ye varıyoruz.

3.GÜN BAKÜ

Sabah varışımızın ardından isteğe bağlı ekstra sabah kahvaltımızı alıyoruz ve turumuza başlıyoruz. Şehir turu, Şahları Sarayı Maiden Kule (Antik Kale) , Djuma Camii Otel müsaitliğine göre otelimize hareket.Otele hareket ve konaklama otelimizde

4.GÜN BAKÜ

Sabah kahvaltısını otelden aldıktan sonra hareket ediyoruz.  Abşeron Yanardağ gezisi, Apartman yanardağı, Zerdüşt Ateş Tapınağı, Orta çağ Kaleleri, Camiler, hamamlar, ovdan (su depoları), evler vb. Tarqovi caddesinde yürüyüş, Antikacılar, Halıcılar alışveriş süresi Otele hareket ve konaklama otelimizde

5.GÜN BAKÜ

Sabah kahvaltısını otelden aldıktan sonra hareket ediyoruz. Azerbaycan Ulusal Tarih müzesi, Modern sanat müzesi, Miniatür Kitap müzesi. Bakü bulvarı ve Tren saatine göre tren istasyonuna hareket. Gece yataklı tren yolculuğu yapıyoruz. Tren saati 21.50 Konaklama Trende

6.GÜN TİFLİS

Sabah 09:00 Tiflis’e varış, isteğe bağlı sabah kahvaltısı. Freedom Square heykeli. Rustaveli Caddesi, Tiflis metrosu, Otel müsaitliğine göre otele hareket yerleşme serbest zaman
Konaklama otelimizde

7.GÜN BATUM-TRABZON

Sabah kahvaltısı ve tren istasyonuna hareket. 08:00 Treniyle Batum’a hareket öğle saatlerinde Batum’a varış Batum da serbest dinlenme süresi ve Trabzon’a hareket ediyoruz.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN

Trabzon-Batum araç transferi

Batum –Tiflis –Bakü tren biletleri

Bakü-Tiflis-Batum tren biletleri

Profesyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

4 gece konaklama oda kahvaltı konaklama

4 Sabah kahvaltısı

2 gece tren konaklaması

OLMAYAN HİZMETLER

Vize Ücreti

Mola yerlerinde yapılan şahsi harcamalar

Ücrete dahil olduğu belirtilmeyen hizmetler

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2018 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon

 • KİŞİ / GECE 399 €
 • GEZILECEK YERLER

  Tiflis (2) Bakü (2) Tren Yataklı Vagon (2)
 • ULAŞIM

  Otobüs ve Tren yolculuğu
 • KONAKLAMA

  Batum,Tiflis,Bakü
 • KALKIŞ YERLERI

  Trabzon Zorlu Grand Otel Önü
 • TELEFON

  0462 400 61 00
  0542 499 67 61
  0532 341 12 57

HAKKIMIZDA

1000'den fazla otel seçeneği ve yılların tecrübesi ile en iyisi için hizmetinizdeyiz.

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0462 400 61 00

E-Bülten'e kayıt olmak istermisiniz ?