Bayburt Baksı Müzesi turu - Tur Programı

Bayburt Baksı Müzesi Turu

Değerli konuklarımız, 08:00 da Trabzon dan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Zigana geciti oluyor (tünel) geçtikden sonra fotoğraf çekimi için bir mola veriyoruz .Daha sonra harteket edip Karaca Mağarasına varıyoruz  60 dakikalık mağara ziyaretimiz başlıyor.Bilimsel olarak mağaranın havasının tenefüs edilmesi astım hastalarına iyi geldiği söylenmektedi.Ziyaretimiz sonrasında Torul'a uğruyor yeni yapılan Türkiyenin en yüksek cam teraslarından biri olan Torul Cam Terasta fotoğraf süresi veriyoruz , Ardından  Bayburta doğru hareket edip , Aydıntepe Yeraltı Şehrine varıyoruz. Aydıntepe ve çevresinde eski çağlardan günümüze ulaşan yerleşim izleri raslanmaktadır, höyükte bulunan seramik kalıntıları, burada Eski Tunç Çağı, Demir Çağı, Roma Dönemine ait yerleşimi göstermektedir. Ziyaretimizin ardından “2014 Yılı Avrupa Konseyi Müze Ödülü”nü alan 40 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Baksı Müzesini Ziyaret ediyoruz ardından Trabzona geri dönüşümüz oluyor.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

►Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Gezilecek Yerler

Gümüşhane - Karaca Mağarası

Torul Cam Teras

Aydıntepe Yeraltı Şehri

Baksı Müzesi

 

Önemli Uyarı !

Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız önemli olan kıyafetleriniz ve yanınızda getirdiklerinizdir .Hava durumu ne olursa olsun sizin uygun kıyafet ve malzemeleriniz varsa gezmek hep mutluluk verir !!! 

Hamile kadınlara uygun değildir.

Güneş kremi

Yağmurluk

Yürüyüş Ayakkabısı (Su Geçirmez)

Yedek Çorap

Küçük Sırt Çantası

Powerbank

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.