Çeçeva Turu - Tur Programı

Çeçeva Haremtepe Turu

Merle Turizm Ailesi sabah saat , 10.00 da Trabzon’dan Merle Turizm ofisi önünden kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve Çeçeva Turu ' nu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. İlk etapta marifetli ustalarının elinde inci gibi işlenmiş günümüzde de satış reyonlarında yerini almış Sürmene bıçağından satın alma ve göz gezdirme fırsatımız oluyor. Daha sonra yolculuğumuza devam edip I. Justinianus(527-565) döneminde yapıldığı düşünülen Rize Kalesini ziyaret ediyoruz.Ardından  yolculuğumuza devam edip Haremtepe Çeçeva Köyüne gidip Türkiye'nin en güzel çay bahçelerinin arasında siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Verilen sürenin ardından Çayeli'ne dönüp  yöreye özgü çaylardan alma fırsatı veriyoruz, dönüş yolunda Rizeye özgü bezleri gördükten sonra  Trabzon'a doğru hareket edip turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

►Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Çeçeva Turu Gezi Noktaları

Çeçeva Haremtepe Köyü

Sürmene Bıçak Alışverişi

Rize Kalesi

Rize Bezi Alışverişi

Çayeli

 

Önemli Uyarı !

Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız önemli olan kıyafetleriniz ve yanınızda getirdiklerinizdir .Hava durumu ne olursa olsun sizin uygun kıyafet ve malzemeleriniz varsa gezmek hep mutluluk verir !!! 

Hamile kadınlara uygun değildir.

Güneş kremi

Yağmurluk

Yürüyüş Ayakkabısı (Su Geçirmez)

Yedek Çorap

Küçük Sırt Çantası

Powerbank

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.