Erikbeli Yaylası Turu - Tur Programı

Erikbeli Yaylası Turu

Değerli konuklarımız; 09:00 da Trabzon’dan Merle Turizm ofisi önünden kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve Erikbeli  Yaylası Turu 'nu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. İlk durağımız Tonya'nın Erikbeli Yayalası oluyor. Varışımızla birlikte isteğe bağlı sabah kahvaltımızı alıyoruz.Yaylanın o muhteşem havasını alıyor ve fotoğraf çekiliyoruz. Daha sonra verilen serbest zamanın ardından Tonya'ya hareket ediyoruz.Tonya'da 800 metrelik yürüme parkurunun ardından yeni Turizme kazandırılan Canik Şelalesini görüyoruz.Ardından aracımıza yerleşip organik ve lezzetli çilek bahçesine yolculuğumuz oluyor. Burada çilek toplayıp satın alabilme imkanınız vardır. Lezzetli çileklerin tadına baktıktan sonra mahalle kültürünün en güzel örneklerini sergilendiği 1988 yılında büyük bir bölümü kentsel sit alanına çevrilen  Akçaabat Orta Mahalleye gidiyoruz.Daha sonra Ortamahalle'den ayrılarak Sera Gölü'ne gidip  güzel manzara eşliğinde çay ve kahve molamızı veriyoruz.Turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

►Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Önemli Uyarı !

Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız önemli olan kıyafetleriniz ve yanınızda getirdiklerinizdir .Hava durumu ne olursa olsun sizin uygun kıyafet ve malzemeleriniz varsa gezmek hep mutluluk verir !!! 

Hamile kadınlara uygun değildir.

Güneş kremi

Yağmurluk

Yürüyüş Ayakkabısı (Su Geçirmez)

Yedek Çorap

Küçük Sırt Çantası

Powerbank

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.