Erzincan - Erzurum Kars Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

Trabzon Hareket Saati: 07:00

1.GÜN  Bakırcılar Çarşısı - Serbest Zaman-  Tren Yolculuğu - Panoramik Erzurum Yakutiye Medresesi - Çifte Minareli Medrese Kars Kafkas Gösterisi

Sabah saat 07:00 da Trabzon'dan hareket Erzincan'a varışımızla birlikte Bakırcılar Çarşısı Erzincan görülmesinin ardından Tren istasyonuna gidiyoruz ,  varışımızla birlikte Trendeki yerlerimizi alıp yaklaşık 4 saatlik tren yolculuğunun ardından Erzurum'a varıyoruz. Erzuruma varışımızla birlikte Panoramik olarak Yakutiye Medresesi , Çifte Minareli Medreseyi görüyoruz ve Kars'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Kars'a varıyoruz.isteğe bağlı akşam yemeği ve Kafkas Gösterisi,Aşık Gösterisi,Yöresel Müzik (Extra) almak için restoranımıza hareket ediyoruz. Not: Akşam yemeğinde yöresel müzik eşliğinde yöresel yemekler tatma fırsatınız oluyor.

Konaklama Otelimizde

2.Gün Anı Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi – Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi- Panoramik Kars Kalesi- Peynir Alışverişi- 12 Havariler Kilisesi (Camii)

Sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız; UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dâhil edilen Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami’ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra  çıldır Gölü’ ne gidiyoruz. Çıldır gölü gezimizi tamamladıktan. İsteğe bağlı Öğle yemeği için mola veriyoruz ve Kars şehir merkezine hareket ediyoruz . Kars şehir merkezi gezisi ve ardından Trabzon'a hareket. Gece Trabzon'da oluyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama 
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

⇒ Yukarıdaki program tren biletine göre yön ve program değişiklik gösterebilir.

⇒ Son dakikada TCDD den kaynaklanan iptallerde program otobüsle devam edecektir.

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İSTEĞE BAĞLI EKSTRALAR

Birinci gün alınacak sabah kahvaltısı

Akşam yemeği ve Kafkas gösterisi

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.