Hıdırnebi Turu - Tur Programı

Hıdırnebi Turu

Değerli konuklarımız; 10:00 da Trabzon’dan Merle Turizm ofisi önünden kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve HIDIRNEBİ TURU'nu gerçekleştirmek için hareket ediyoruz.İlk durağımız dünyanın en uzun mağaralarından biri olarak kabul edilen Çal Marağarası oluyor, Çal Mağarası gezimizi tamamladıktan sonra yolumuz üzerinde BALIK GÖLÜ'ne uğrayıp küçük bir mola verdikten sonra HIDIRNEBİ YAYLASI'na varışımızı gerçekleştirip serbest zaman veriyoruz.1600 m yüksekte bulunan turistlerin son zamanlarda sıkça uğrak yeri haline gelen yayla merkeze en yakın yaylalarımızdan birtanesidir, burada siz değerli misafirlerimize vereceğimiz serbest zamanın ardından aracımızla buluşup Yıldızlı Beldesi Sera köyünde bulunan merkeze yakın en güzel göllerden birtanesi olan SERA GÖLÜ gezisini tamamladıktan sonra gezimizi tamamlıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

►Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Önemli Uyarı !

Yayla tadında güzel bir gezi geçirmek istiyorsanız önemli olan kıyafetleriniz ve yanınızda getirdiklerinizdir .Hava durumu ne olursa olsun sizin uygun kıyafet ve malzemeleriniz varsa gezmek hep mutluluk verir !!! 

Hamile kadınlara uygun değildir.

Güneş kremi

Yağmurluk

Yürüyüş Ayakkabısı (Su Geçirmez)

Yedek Çorap

Küçük Sırt Çantası

Powerbank

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.