Kapadokya Turu - Tur Programı

Değerli Konuklarımız; 

* 20:00 Trabzon Merkez 
* 20:30 Akçaabat  
* 21:00 Giresun 
* 22:00 Ordu 
* 00:30 Samsun 
Yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle birlikte turumuza başlıyoruz. 

 

1.GÜN Değerli konuklarımız 20:00'da Trabzon’dan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah Nevşehir'e varıyoruz.

2.GÜN Uçhisar Kalesi - Güvercinlik Vadisi - Çömlek Atölyesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Devrent Vadisi 
Sabah isteğe bağlı alınan  kahvaltı sonrası  ilk durağımız Uçhisar kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Güvercinlik Vadisine hakim bir noktada rehber anlatımlarıyla birlikte fotoğraf çekme imkanımız oluyor. Buranın ardından Göreme Açık Hava Müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise,Çarıklı Kilise,Yılanlı Kilise gibi birçok kiliseyi gezebiliriz.Daha sonraki durağımız Dervent Vadisi olacak. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından 3 Güzeller olarak bilinen peri bacalarını geziyoruz. Burada verilen fotoğraf molamızın ardından Kızılırmağın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Burada verilen fotoğraf molasından sonra kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur yapıyoruz , Burada verilen fotoğraf molasını takiben otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşma (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.) 

3.GÜN Ihlara Vadisi - Narlı Göl - Derinkuyu Yeraltı Şehri - Paşa Bağları 
Sabah kahvaltımızı otelden aldıktan sonra ilk durağımız Türkiye`nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi'ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra yolumuz bizleri Çardak Köyü üzerinden Göreme'ye götürecek. Öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Burada verilen serbest zamanı takiben Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz daha sonra geri dönüş istikametine başlıyoruz... Bir sonraki gün sabah erkenden Trabzon’da oluyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama 
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır.

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Ekstralar:  

NOT: Ekstraların ücretleri araçta nakit olarak toplanmaktadır.

Birinci Gün Sabah Kahvaltısı

Türk Gecesi(Kuzu Gecesi) ( 4 adet Soğuk Meze, Kuruyemiş , Mevsimlik Meyve , Limitsiz Alkollü ve Alkolsüz içecek) 

Sabah Gündoğumu Balon Seyri

Balon Turu  ( Gece Kalkılır Balon turu Yapılıp sabah kahvaltısına Gelinir , Müsaitlik doğrultusunda Rezervasyonlu Yapılır.) 

ATV TURU ve ZİP SAFARİ 

 

İADE ŞARTLARI

⇒Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

⇒Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

Bir ülkede okumaya karşı istek artmadıkça, gaflet ve bundan doğacak felaket azalmaz (Benjamin Franklin)