Konaklamalı Batum Turu - Tur Programı

1.GÜN  Gonio Kalesi - Ali ve Nino Heykeli - Alfabe Kulesi - Avrupa Meydanı - Tiyatro Binası - Poseidon Heykeli

Değerli konuklarımız Trabzon’dan Merle Turizm ofisi önünden kalkacak olan aracımıza saat 09:00 ‘de sizleri alıyor ve Batum’a hareket etmek için yolculuğumuza  başlıyoruz .Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Sarp sınır kapısına varıp güvenlik işlemlerini geçtikten sonra Batum Turuna başlamak için aracımızla buluşuyoruz.Gürcistan'ın özerk cumhuriyeti Acara'nın başkenti olan Karadeniz kıyısındaki liman kentini gezmeye Başlıyoruz.İlk durağımız döviz ofisi oluyor ve Gürcistan’da harcanacak kadar Türk lirasını Gürcü Larisine çeviriyoruz. Daha sonra 2. Yüzyılda Roma kenti haline dönüştürülmüş  Batum Gonio Kalesinin yanından ilerleyip Okaliptüs ağaçlarının arasından Batum'a  doğru hareket ediyoruz.Rehberimiz bölge iklimi ve coğrafi yapısı ile ilgi bilgiler veriyor. Batum merkeze varışımızla beraber Ali ve Nino Heykeli, Dönme Dolap ve Alfabe Kulesi'ni gördükten sonra isteğe bağlı öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeği'nin ardından sizlerle beraber Avrupa Meydanı'na geçiyoruz. Burada Media Heykeli'ni, Astroloji Binası'nı gördükten sonra Poseidon Heykeli'ne doğru yürüyüş gerçekleştiriyor ve burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize doğru yola çıkıyor ve otele yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

 

2.GÜN Ermeni Kilisesi - Aziz Nikolas Kilisesi - Piazza Meydanı - Orta Camii - Teleferik

Sabah otelimizde kahvaltı aldıktan sonra sizlerle birlikte yola çıkıyor ve Ermeni Kilisesi'ni, ardından şehrin en eski kiliselerinden olan Aziz Nikolas Kilisesi'ni ziyaret ediyor ve burada fotoğraflarımızı alıyoruz.Daha sonra sizlerle birlikte Piazza Meydanı'na doğru yürüyüş gerçekleştiriyoruz.Rehberimiz yürüyüş esnasında sizlere bölge hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.Piazza Meydanı'nı gördükten sonra şehirdeki tek cami olan Orta Camii'yi ziyaret ediyoruz.Ziyaretimizin ardından sizlerle birlikte Batum manzarası'nı izlemek üzere teleferiğe gidiyoruz.Teleferikle tepeye çıkıp manzara eşliğinde çaylarımızı/kahvelerimizi yudumladıktan sonra turumuzu sonlandırıyor ve sınır kapısına, ardından Trabzon'a doğru yola çıkıyoruz. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

►Teleferik Ücreti
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 1 Gece 2 Gündür.

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber, programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

 

Bir ülkede okumaya karşı istek artmadıkça, gaflet ve bu gafletten doğacak felaketler azalmaz. (Benjamin Franklin)