Ladik Termal Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

1.GÜN Ordu Teleferik-Ladik Hilas Termal Otel

Değerli konuklarımız, 07:00 da Trabzon’dan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz.Yaklaşık 3 saat süren yolculuğumuzun ardından sabah Orduya ’ya varıyoruz. İsteğe bağlı kahvaltımızı aldıktan sonra Teleferikle Boztepe’ye çıkma keyfini yaşayıp, verilen serbest zamanda hediyelik eşya alışverişi ve fotoğraf çekimi yapıyoruz. Sonrasında aracımıza binip Ladikte’ki Konaklayacak olduğumuz termal otele doğru yola çıkıyoruz.Yaklaşık 1 saat süren yolculuk sonrası otelimize varıyoruz.Otelimize yerleşmemiz ardından dileyen misafirlerimiz termal havuz, spa ,hamam, sauna, buhar odasını  kullanabilirler. Belgeleri ile onaylanmış sağlığınız için kaliteli bir mekandasınız. Doyasıya tadını çıkarın. Dilerseniz masaj yaptırarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN Samsun-Bandırma Vapuru-Onur Anıtı-Amazon Köyü

Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Otelimizden 12:00’ da çıkışımızı yapıyoruz. 1 saat süren yolculuğumuz ardından Samsun’a varıyoruz. Samsun’da ilk durağımız Mustafa Kemal Paşa ve silah arkadaşlarını 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ulaştıran Türk Millî Mücadelesinin Anadolu üzerinden başlatılmasında çok önemli bir görevi yerine getiren vapur olarak tarihimizdeki yerini alan Bandırma Vapuru oluyor. Sonraki durağımız  Mustafa Kemal'in Samsun'a çıktığı noktaya dikilen  Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı sayılan o anı simgeleyen Onur Anıtı oluyor.Samsun kent merkezindeki Batı Park’ta 50 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Amazon Adasını ziyaret ediyoruz.Amazon adası gezimizin ardından aracımıza yerleşip Trabzona doğru yola çıkıp turumuzu sonlandırıyoruz. 21:00-22:00 arası Trabzon’da oluyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama (Lüks Otellerde)
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 

İADE ŞARTLARI

⇒Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

⇒Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.