Macahel Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

1.Gün Borçka Karagöl - Macahel Yaylası - Camili Köyü

Trabzon’da en geç 08:00’da buluşmanın ardından sahil boyu Hopa’ya kadar giderek, güney istikametine doğru hareket ediyoruz ve 690m rakımlı Cankurtaran Geçidi tünelinden geçerek Borçka’ya iniyoruz. Burada kısa bir mola verdikten sonra Borçka Karagöl'e hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte Karagöl’ün eşsiz manzarası karşısında fotoğraf molaları eşliğinde dileyen misafirlerimizle gölün etrafında yaklaşık 45dk süren bir yürüyüş yapabilir. Karagöl’den ayrıldıktan sonra Macahel Yaylasındaki otelimize hareket edip konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.Gün Maral Şelalesi - İremit - Efeler Köyü

Sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek önce Camili köy merkezine iniyoruz. Gürcistan ile sınırımızı çok yakından görme imkânı bulacaksınız. Daha sonra Maral Köyü’ne devam ediyoruz ve belirli bir yere kadar aracımızla gittikten sonra çok kısa bir mesafe, yaklaşık 20dk yürüyerek, Maral şelalesine ulaşıyoruz. Şelale yaklaşık 63m yükseklikten tek kırımda dökülüyor. Burada sadece 20-30m’lik bir mesafeyi şelaleyi görebilmek için ormanın içinden biraz dik bir patikadan aşağıya doğru iniyoruz. Kesinlikle zor değil ancak çok kolay olduğu da söylenemez. Bir çardakla karşılaşacağız ve eğer şansımız varsa şelaleye karşı çay ya da kahve yudumlama fırsatı bulacağız. Şelale ziyaretimizin ardından Maral Köyü’ne dönüyoruz. Yolumuzun üzerinde eşine zor rastlanır bir cami göreceğiz. Eski geleneklerden esinlenerek dekore edilmiş bu tarihi ahşap caminin içerisi rengarenk desenlerle süslü. Cami ziyaretimizin ardından İremit Mahallesi’nde muhteşem manzaraya nazır bir köy evinde yöresel ev yemeklerinden tatma imkânı bulacağız. Efeler Deresi boyunca piknik alanımıza doğru ilerliyoruz. Dere kenarındaki öğle yemeğimizi hazırlarken dileyenler derede yüzmenin tadını da çıkarabilirler. Ayaklarınızı dereye sokarak da serinleyebilirsiniz. Burada keyfimizce vakit geçirdikten sonra köy içinden yüruyerek aracımıza binip Trabzon'a hareket ediyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama 
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.