Maldivler Tatili - Tur Programı

VELANA BEACH HOTEL

Güney Male Atolü bölgesinde yer alan bu tesis yerli halkın da yaşadığı Maafushi adasında yer alır. Yerli adalarda turistler için özel plajlar bulunur. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi, TV, banyo, klima bulunur. Tesis görülmesi gereken yerlere ve ilgi çekici yemek seçeneklerine yakın konumdadır. 4 yıldızlı bu tesis konuklarına masaj, kapalı yüzme havuzu ve açık yüzme havuzu sunar. Otel, yabancılara özel Bikini Bech Plajı'na 5-6 dakika yürüyüş mesafesindedir. Adadan hareketle gezilebilecek sayısız ilgi çekici yerler vardır.

MAAFUSHI ADASI:

Maafushi adası Male’nin güneyinde bulunan Kaafu atolü’ndedir. 1 km uzunluğu, 300 mt genişliği vardır ve nüfusu yaklaşık 2000 kişidir.

Maldivler’de adalar 4e ayrılır: Maldiv’lilerin yaşadıkları adalar, otellere özel adalar, tarım adaları, ıssız beyaz kum adacıkları.

Maafushi’de yerel halkın günlük yaşantısına şahit olmak mümkündür. Adada dini sebeplerle alkol bulunmaz. Yabancıların denize istedikleri deniz kıyafetini giyip girebilecekleri Bikini Beach vardır. Diğer deniz kıyılarında kıyafet şarttır.

Maafushi adası Male havalimanı’na 27,5 km uzaklıktadır.

 

1.GÜN İSTANBUL - MALDİV

Istanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Maldiv'lerin başkenti Male'ye hareket, Varıştan sonra sürat teknesi ile otele transfer.

*** Programda belirtilen uçuş saatleri ve uçuş kodları güncel, öngörülen uçuş saatleridir, farklılık olabileceğini hatırlatmak isteriz. Uçuşunuz için tarafımızdan ön rezervasyon yapılmadan iç hat uçuşunuzu vb. ayarlamamanızı öneririz.

 

2.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Seçtiğiniz otele bağlı olarak dilerseniz yunuslarla yüzme turu, gün batımı turu, köpek balıklarıyla dalış, kaplumbağalarla yüzme gibi ekstra turlara katılabilirsiniz, dilerseniz denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. 

 

3.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya ekstra turlara katılabilirsiniz. 

 

4.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 

 

5.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. 

 

6.GÜN MALDIV - ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası transfer saatine kadar serbest zaman. Otelinizin resepsiyonunda bir gün öncesinde belirlediğiniz transfer saatinde sürat teknesi ile male havaalanına transfer, Istanbul'a  uçuş.

Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin uçuşunuzdan en az 3 saat önce yapılması tavsiye edilir.

 

Seyahate Dahil Olan Hizmetler
►THY ile Male gidiş dönüş, ekonomi sınıfı uçak bileti
►Deluxe odada 5 gece oda+kahvaltı konaklama
►Maldiv'in başkenti Male Havalimanı'ndan otele gidiş/dönüş sürat teknesi transferi
►Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
►Kişi başı günlük 5,00 Euro Green Tax
►Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
►Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir.

 

Seyahate Dahil Olmayan Hizmetler
►Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)
►Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
►Adada geziler
►Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
►Fazla bagaj ücretleri
►Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
►SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (hastalık sorunu nedeni ile geziye katılması mümkün olmayacak misafirlere seyahat bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %15 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında seyahat bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
►Seyahat güvence paketi ücreti seyahat bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 

NOT : Havayolu prosedürü gereği minimum iki kişi seyahat etmesi durumunda belirtilen fiyatlar geçerlidir. Tek kişi seyahat etmesi durumunda çıkabilecek ek ücret için danışmanızı rica ederiz.