Şavşat Karagöl Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

Trabzon Hareket Saati: 08:00

Rize Hareket Saati: 09:30

1.GÜN Borçka Karagöl - Panoramik Karçal Dağı- Deriner Barajı- Panoramik Artvin - Laşet Yaylası- Yavuzköy - Seyir Terası

Değerli konuklarımız, Trabzon’dan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Rize oluyor yarım saatlik molamızın ardından Ardeşen - Fındıklı - Hopa güzergahını takip ederek Borçka`ya ulaşıyoruz. Burada verilen kısa bir molanın ardından Çoruh Nehri kıyısı boyunca bir yolculuk yaparak Karagöl`e ulaşıyoruz. Göl etrafında tam tur atabilir dileyen misafirler semaver demletip çay içebilir, gölde kayığa binip muhteşem manzaralara tanıklık edebilir Karagöl gezimizin ardından Laşet Yaylasına hareket edip dünyanın en yüksek 5. Barajı deriner barajını görüp Artvine karşıdan bakıp Laşet Yaylasına varıp otelimize yerleşiyoruz.

2.GÜN Şavşat Seyir Tepesi -  Şavşat Karagöl - Tibet Kilisesi 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Şavşat’ın muhteşem doğasını görmek için seyir tepesine çıkıp fotoğraflarımızı çekiyoruz daha sonra Ülkemizin en güzel göllerinden biri Şavşat Karagöl’ varıyoruz  vereceğimiz serbest zamanda göl etrafında gezebilir Karagöl kenarındaki tesiste Çayını demletip içebilir.Daha sonra aracımıza binip Karagöl'den ayrıldıktan sonra  yol üstündeki Tibeti Kilisesi’ne uğrayacağız. Yıkmak için çok uğraşmışlar ama çatısı hariç ön kısmı hala dimdik ayakta duruyor buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Çoruh nehri boyunca ilerleyip Deriner Barajının muhteşem görüntüsünde çay molaları verip Artvin ve daha sonra Trabzon'a doğru yolculuğumuz başlıyor Akşam saatlerinde Trabzon'a varıp Karagöller gezimizi sonlandırıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama (Lüks Otellerde)
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.