Termal Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

Rize Hareket Saati: 06:00

Trabzon Hareket Saati: 08:00

1.GÜN:Giresun Kalesi-Kuzalan  Şelalesi-Göksü Travertenleri-Mavigöl-Termal Otel
Merle Turizm Ailesi sabah  saat 08:00 da  Trabzon’dan kalkacak olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Tirebolu kalesi. Kaleyi gezmeden önce dileyen misafirlerimiz burada kahvaltı yapabilirler (EKSTRA). Kale ziyaretimiz ardından Giresun’a doğru hareket ediyoruz. Giresun’a varıp Giresun Kalesi ile programımıza başlıyoruz. Topal Osman’ın da mezarının bulunduğu kaleyi gezdikten sonra  Kuzalan Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Göksu Traveltenlerini görüyoruz ve Yolumuz üzerinde şelalenin dere ile kavuştuğu noktada kısa bir fotoğraf mola verdikten sonra köyün yükseklerinde orman içinde yayılıp tepeden döküldüğü noktaya çıkarak buradan da fotoğraflar çekiyoruz ve tekrar yola kavuşup dere boyu ilerleyerek Mavi Göl’ü görüyoruz. Suyun rengi sizi hayretler içinde bırakacak. Daha sonra buradan da ayrılıp isteğe bağlı öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında termal otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğumuzun ardından otelimize varıyoruz. Otelimize yerleşmemiz ardından dileyen misafirlerimiz termal havuz , spa ,hamam, sauna, buhar odasını  kullanabilirler. Belgeleri ile onaylanmış sağlığınız için kaliteli bir mekandasınız. Doyasıya tadını çıkarın. Dilerseniz masaj yaptırarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN:Yason Klisesi-Boztepe-Ordu-Sagra Çikolata Fabrikası
Otelimizden 12:00’ da çıkışımızı yapıyoruz. İlk durağımız muhteşem  manzrası ve tarihiyle  Yason burnu üzerinde yer alan Yason Klisesi oluyor. Klisemizi görüp fotoğrafladıktan sonra teleferiğe binmek için yola çıkıyoruz. 45 dakika süren yolculuğumuzun ardından Teleferikle Boztepe’ye çıkma keyfini yaşayıp, verilen serbest  zamanda hediyelik eşya alışverişi ve fotoğraf çekimi yapıyoruz. Dönüş saatimiz yaklaşırken sahiliyle ünlü Ordu şehir merkezindeki  küçük gezintimiz ardından sagra çikolata fabrikasına uğruyoruz. Trabzon’da doğru yola çıkıp 20:00’da turumuzu sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama (Lüks Otellerde)
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 

İADE ŞARTLARI

⇒Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

⇒Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.