Tunceli Munzur Vadisi Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

NOT: Bu turda akşam yemeği dahil değildir.

Trabzon Hareket Saati: 08:00

1.GÜN Erzincan - Girlevik Şelalesi - Pülümür - Kutuderesi

Sabah 08:00 Trabzon'dan Tunceli’ye doğru yolculuğumuz başlıyor, yaklaşık 3.5 saatlik yolculuğumuzun ardından Erzincan Girlevik Şelalesine varıyoruz. Şelalede verilen serbest zamanın ardından Pülümür Vadisi’ne doğru yolculuğumuz devam edecek. Hanım Köprüsü ve gelin odaları,Akkoyunlular dönemi koç başlı mezar taşlarının görülmesi, Pülümür’ün üstten seyri, şair Cemal Süreyya Anıtı’nı görüyoruz, vadi boyunca Ağlayan kayaları göreceğiz ve Kutu Deresi’nde mola verip Tunceli’ye gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GÜN Tunceli Merkez - Munzur Vadisi Milli Parkı - Halbori Gözeleri - Ovacık

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Tunceli merkezde; Seyit Rıza Heykelini görüp uygun olması durumunda Cem Evi ziyaretini gerçekleştireceğiz. Öğle yemeği sonrası Ovacığa doğru hareket ediyoruz. Munzur Vadisi Milli Parkı, Tunceli il merkezinden yaklaşık 8 kilometre sonra başlamakta ve Ovacık ilçesi ile Tunceli arasında kalan Munzur Vadisi'ni kapsamaktadır. Türkiye’nin en büyük Milli Parklarından biri olan Munzur Vadisi; endemik bitki türleri, hayvan türleri ile zengin bir flora ve fauna'ya sahiptir. Vadi akarsu kaynakları ve güney sahillerinden getirilen kumlarla kurulan plajı, doğa severler kadar yabancı turistlerin de dikkatini çekmektedir. Munzur Vadisi Milli Parkı’nda Ana Fatma Makamı'nı ziyaretimiz sonrası derin ve kayalık bir vadinin içinde yer alan Halbori Gözeleri’ni fotoğraflıyoruz. Gezimiz sonrası Ovacık'a hareket ediyor Ovacık’ta yerel halk ile sohbet edip belediyeye ait marketten organik ürünler alışverişi için serbest zaman sonrası Trabzon’a doğru yolculuğumuz başlıyor. 00.00 da Trabzon'a varıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler
 

NOT:

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.