Uçaklı İzmir ve Çevresi Turu - Tur Programı

   

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

TUR PROGRAMI

1.GÜN Trabzon-İzmir Uçuşu-Çeşme - Alaçatı
Degerli konuklarımız Trabzon’dan saat 08:15 uçağıyla İzmir e hareket ediyoruz, varışımızla birlikte Çeşme`ye hareket ediyoruz. Çeşme`de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray`ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Alaçatı`ya hareket. Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı`nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz.

2.GÜN Efes Antik Kenti-Meryem Ana Şirince-Kuşadası
Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizle buluştuktan sonra 1 saatlik yolculuğumuz ardından ilk durağımız İzmir’in adı gibi şirin köyünü ziyaret ediyoruz Yeşil zeytinliklerin, mis kokulu meyve ağaçlarının çevrelediği tepelerin ardındaki Şirince de vereceğimiz serbest zamanın ardından Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Daha sonra otelimize hareket ediyoruz konaklama otelimizde

3.GÜN Extra İzmir Turu-İzmir-Trabzon Uçuşu
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Misafirlerimiz dilerse extra İzmir Turu  gerçekleştiriyoruz. İzmir Konak-Saat Kulesi-Hükümet Konağı-Asansör gezilerini yapıyoruz. Ardından dönüş için havalimanına transfer oluyoruz. 16:00 uçağıyla Trabzon'a uçuyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon-izmir-Trabzon ekonomik sınıfı uçak bileti
►İzmir’den itibaren Konforlu araç ile otele transfer
►Programdaki Çevre gezileri
►2 Gece konaklama
►2 Sabah Kahvaltısı
►1.Gün Profesyonel Rehberlik Hizmeti ve Tur
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
►Otel ekstraları ve şahsi harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır.

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İADE ŞARTLARI

⇒Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

⇒Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.