Yılbaşı Batum Turu - Tur Programı

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

1.GÜN   Değerli konuklarımız Trabzon'dan  Merle Turizm ofisimizin  önünden kalkacak olan aracımıza saat 09:00'da siz bulunuyorsunuz ve  Batum'a hareket  etmek için yoluna başlıyoruz .

3 saatlik yolculuğun ardından  Sarp sınır kapısına varip  güvenlik işlemleri onaylandıktan sonra  Batum Turuna başlamak için aracımızla buluşuyoruz , Gürcistan'ın özerk cumhuriyeti  Acara'nın başkenti  olan Karadeniz kıyısındaki liman kentii gezmeye Başlıyoruz ,ilk durağımız döviz ofisi oluyor Gürcistan'da harcanacak kadar Türk lirasını Gürcü Larisine çeviriyoruz. Daha sonra 2. Yüzyılda Roma kenti haline dönüştürülmüş   Batum Gonio Kalesinin yanından ilerleyip Okaliptüs ağaçlarının arasında  Batum'a   doğru hareket eden rehberimiz bölge iklimi ve işletme yapısı ile ilgi bilgileri veriyor. Batum merkeze vardığımızda otelimize yerleşmek üzere işlemlerimizi tamamlıyoruz.  Akşam grup halinde Avrupa Meydanına gidip oradaki eğlencelere katılıp Yeni Yıla giriyoruz.

 

2.GÜN Batum  Orta Cami - Piazza Meydanı - Ali ve Nino heykelini

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Batum'um tek ayakta kalan camisi  Orta Camiyi  ziyaret ediyoruz daha sonra Batum'um en güzel meydanlarından bir tanesi olan  Piazza Meydanı  gezimizi gerçekleştirip sırasıyla  Avrupa MeydanıTiyatro Binası , Batum Bulvarı daha sonra daha sonra kayıtlı için serbest zaman veriyor. Daha sonra dizilerde mevcut olan Kurban Said'in başyapıtı olan  Ali ve Nino heykelleri görülüyor ve Batum Turumuzu tamamlıyoruz ve Türkiye'ye doğru yolumuz çıkıyor, 16:00'da Batum Turumuzu sonlandırıp sınır kapısına ulaşıyoruz çıkış işlemlerinin ardından 3 saatlik yolculuğumuzun ardından saat 20:00'de Trabzon'a varıyoruz. Bir sonraki gezide seçilen Hoşça kalın.Gece Trabzon'a varış.