İster Yurtiçi ister Yurtdışı Merle Tour ile hayalindeki tatili kaçırma! İletişime Geç

Kars Turu Ve Doğu Ekspresi

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TARİH

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (0-7 Yaş)

Çocuk Sayısı (7-12 Yaş)

2950 TL
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATA DAHİL OLAN
 • OLMAYAN HİZMETLER
 • ÖNEMLİ BİLGİLER
 • GRUP REZERVASYONU

TUR PROGRAMI Yazdır PDF Kaydet

Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır

NOT: Tren biletine göre Tur programı değişebilir Programlar aşağıdaki gibidir.

 

1. PROGRAM

Trabzon Hareket Saati: 00:00

1.GÜN Değerli misafirlerimiz, turumuza otobüs ile Trabzon'dan gece saatlerinde başlıyor,gece yolculuğunun ardından sabah erken saatlerde Kars’a varıyoruz.

2.GÜN Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi(Panoramik Kars Kalesi, Ebu'l Hasan Harakânî​ Türbesi , 12 Havari Kilisesi(Kümbet Camii)- Aşık Gösterileri -  İsteğe Bağlı Kafkas Gecesi Aşık Gösterisi Yöresel Müzik ve Akşam Yemeği (Komple Bir Pakettir)
İsteğe bağlı sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız; UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dâhil edilen Ani Harabeleri'dir. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallıkları'nın başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiştir. Kent Surları, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Camii’ni gezip Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan cadde'de yürüyerek bir Ateşgede Tapınağı'nın izlerini izledikten sonra Çıldır Gölü’ne gidiyoruz.Çıldır Gölü gezimizi tamamladıktan sonra isteğe bağlı öğle yemeği için mola veriyoruz ve Kars Şehir Merkezine doğru hareket ediyoruz (Panoramik Kars Kalesi, Ebu'l Hasan Harakânî​ Türbesi , 12 Havari Kilisesi(Kümbet Camii).Kars Şehir Merkezi gezisinin ardından misafirlerimize vakit geçirebilmeleri için serbest zaman veriyoruz.Daha sonra otelimize hareket edip yerleşiyoruz.İsteğe bağlı akşam yemeği ve Kafkas Gösterisi,Aşık Gösterisi,Yöresel Müzik (Extra) almak için restoranımıza hareket ediyoruz.Not: Akşam yemeğinde yöresel müzik eşliğinde yöresel yemekler tatma fırsatınız oluyor.

Konaklama Otelimizde

3.GÜN  Doğu Ekpresi ile Erzurum - Çifte Minareli Medresesi – Yakutiye Medresesi – Ulu Cami - Palandöken
Sabah kahvaltısının ardından Doğu Ekpresi'ne binmek için hareket ediyoruz. Sabah 08:00 treni ile Erzurum yolculuğumuza başlıyoruz.Yaklaşık 5 saat süren yolculuğumuzun ardından Erzurum’a varıyoruz (GÜNDÜZ TREN YOLCULUĞU). İsteğe bağlı öğle yedikten sonra turumuza başlıyoruz(Cağ Kebabı Önerilir). Doğu Anadolu’nun  en büyük kenti Milli mücadele, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı kentimiz Erzurum’u gezmeye başlıyoruz.İlk durağımız,Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat'ın kızı olan Hundi Hatun veya İlhanlı hanedanlarından Padişah Hatun tarafından yaptırılmış olma ihtimalinden dolayı "Hatuniye Medresesi" de denilen Çifte Minerali Medrese'sidir.Daha sonra sırasıyla Ulu Camii ve Yakutiye Medrese'sini görüyoruz.Son olarak Palandöken'de fotoğraf molası verdikten sonra Trabzon hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Trabzon’a varıyoruz

 

2. PROGRAM

Trabzon Hareket Saati: 07:00

1.GÜN  Çifte Minareli Medresesi – Yakutiye Medresesi – Ulu Cami - Doğu Ekspresi
Sabah saat 07:00 da Trabzon'dan hareket Erzurum’a varışımızla birlikte isteğe bağlı Çağ Kebabı yemek için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz ardından gezimize başlıyoruz.Doğu Anadolu’nun  en büyük kenti Milli mücadele, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı kentimiz Erzurum’u gezmeye başlıyoruz ilk durağımız Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat'ın kızı olan Hundi Hatun veya İlhanlı hanedanlarından Padişah Hatun tarafından yaptırılmış olma ihtimalinden dolayı "Hatuniye Medresesi" de denilen Çifte Minerali Medreseyi geziyoruz  ve daha sonra sırasıyla, Ulu Camii,Yakutiye Medresesini  görüyoruz  ve ardından Doğu Ekspresi binmek için tren istasyonuna gidiyoruz . 4.5 saatlik tren yolculuğunun ardından Kars'a varıyoruz  konaklama otelimizde. İsteğe Bağlı Akşam Yemeği ve Kafkas Gecesi

2.Gün Anı Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi – Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi- Panoramik Kars Kalesi- Peynir Alışverişi- 12 Havariler Kilisesi (Camii)
Sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız; UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dâhil edilen Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami’ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra  çıldır Gölü’ ne gidiyoruz. Çıldır gölü gezimizi tamamladıktan. İsteğe bağlı Öğle yemeği için mola veriyoruz ve Kars şehir merkezine hareket ediyoruz . Kars şehir merkezi gezisi ve ardından Trabzon'a hareket.

 
3. PROGRAM

Trabzon Hareket Saati: 07:00

1.GÜN  Bakırcılar Çarşısı - Serbest Zaman-  Tren Yolculuğu - Panoramik Erzurum Yakutiye Medresesi - Çifte Minareli Medrese Kars Kafkas Gösterisi
Sabah saat 07:00 da Trabzon'dan hareket Erzincan'a varışımızla birlikte Bakırcılar Çarşısı Erzincan görülmesinin ardından Tren istasyonuna gidiyoruz ,  varışımızla birlikte Trendeki yerlerimizi alıp yaklaşık 4 saatlik tren yolculuğunun ardından Erzurum'a varıyoruz. Erzuruma varışımızla birlikte Panoramik olarak Yakutiye Medresesi , Çifte Minareli Medreseyi görüyoruz ve Kars'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Kars'a varıyoruz.isteğe bağlı akşam yemeği ve Kafkas Gösterisi,Aşık Gösterisi,Yöresel Müzik (Extra) almak için restoranımıza hareket ediyoruz. Not: Akşam yemeğinde yöresel müzik eşliğinde yöresel yemekler tatma fırsatınız oluyor.
Konaklama Otelimizde

2.Gün Anı Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi – Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi- Panoramik Kars Kalesi- Peynir Alışverişi- 12 Havariler Kilisesi (Camii)
Sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız; UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dâhil edilen Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami’ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra  çıldır Gölü’ ne gidiyoruz. Çıldır gölü gezimizi tamamladıktan. İsteğe bağlı Öğle yemeği için mola veriyoruz ve Kars şehir merkezine hareket ediyoruz . Kars şehir merkezi gezisi ve ardından Trabzon'a hareket. Gece Trabzon'da oluyoruz.

 

4.PROGRAM

1.GÜN Değerli  yolcularımız, Turumuz Trabzon'dan gece 00:00 de Otobüsle hareket ediyoruz Gece yolculuğunun ardından , Sabah saat 07:00 ‘ de Kars’a varıyoruz.

2.GÜN Anı Harabeleri - Çıldır Gölü - Kars Şehir Merkezi(Panoramik Kars Kalesi, Ebu'l Hasan Harakânî​ Türbesi , 12 Havari Kilisesi(Kümbet Camii)- Aşık Gösterileri -  İsteğe Bağlı Kafkas Gecesi Aşık Gösterisi Yöresel Müzik ve Akşam Yemeği (Komple Bir Pakettir)
İsteğe bağlı sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız; UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dâhil edilen Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, TigranHonents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami’ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra  çıldır Gölü’ ne gidiyoruz. Çıldır gölü gezimizi tamamladıktan. İsteğe bağlı Öğle yemeği için mola veriyoruz ve Kars şehir merkezine hareket ediyoruz (Panoramik Kars Kalesi, Ebu'l Hasan Harakânî​ Türbesi , 12 Havari Kilisesi(Kümbet Camii) . Kars şehir merkezi gezisi ve ardından serbest zaman .Daha sonra otelimize hareket edip yerleşiyoruz, Ardından İsteğe bağlı Akşam yemeği ve Kafkas Gösterisi Aşık Gösterisi Yöresel Müzik (Extra) almak için restoranımıza hareket ediyoruz. Not: Akşam yemeğinde yöresel müzik eşliğinde Yöresel yemekler tatma fırsatınız oluyor.

Konaklama Otelimizde

3.GÜN  Erzurum - Çifte Minareli Medresesi – Yakutiye Medresesi – Ulu Cami - Erzurum - Erzincan Doğuekspresi Yolculuğu
Sabah kahvaltısının ardından otobüsümüzle Erzuruma doğru yolculuğumuz başlıyor Doğu Anadolu’nun  en büyük kenti Milli mücadele, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı kentimiz Erzurum’u gezmeye başlıyoruz ilk durağımız Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat'ın kızı olan Hundi Hatun veya İlhanlı hanedanlarından Padişah Hatun tarafından yaptırılmış olma ihtimalinden dolayı "Hatuniye Medresesi" de denilen Çifte Minerali Medreseyi geziyoruz  ve daha sonra sırasıyla, Ulu Camii, Yakutiye Medresesini  görüyoruz daha sonra Doğu Ekpresine binmek için hareket ediyoruz. Öğle 12:30 Treni ile  Erzincan yolculuğumuza başlıyoruz.Yaklaşık 4.5 saat süren yolculuğumuzun ardından Erzincan'a varıyoruz.(GÜNDÜZ TREN YOLCULUĞU) daha sonra Panoramik Erzincan görüp Trabzon hareket ediyoruz , Akşam saat 23: 00 da Trabzon’a varıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama 
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

12 Aya varan Vade seçenekleri ile şimdi tatile çıkın aylık düşük taksitlerler rahat rahat ödeyin.

NOT:

⇒ Yukarıdaki program tren biletine göre yön ve program değişiklik gösterebilir.

⇒ Son dakikada TCDD den kaynaklanan iptallerde program otobüsle devam edecektir.

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

İSTEĞE BAĞLI EKSTRALAR

NOT: Ekstraların ücretleri araçta nakit olarak toplanmaktadır.

Birinci gün alınacak sabah kahvaltısı

Akşam yemeği ve Kafkas gösterisi

 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmete başlamasına 1 ay kalayıncaya kadar iptal edilerek talep edildiği takdirde bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15-20 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin  %50'sini,  15 gün  az bir süre kala ise  tamamen acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarihin değiştirilmesi iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER'' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN

►Trabzon’dan İtibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►1 Gece Konaklama 
►Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

OLMAYAN HİZMETLER

►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

ÖNEMLİ BİLGİLER

Müze Kart

Bakanlığa bağlı tüm müze ve antik kentlere 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

Ek Hizmet Detayları

Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri,otopark ücretleri,fiyatımıza dahilir.

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları,Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler

Genel Şartlar

Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Merle Turizm Sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Rezervasyon sırasında koltuk numarası sözü verilmez, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki tura aktarılır. Böyle bir durumda Merle Turizm misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İADE ŞARTLARI: 

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 200,00 TL, 2.000,00 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 20-i kadardır.

Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Kokartlı Profesyonel Rehberler

Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Rehber Tavsiyesi

Gezi yerlerinde genel de yürüyüş yapacağımızdan dolayı Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.)  ince den kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz).Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur  Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı)  Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın  Varsa ilaçlarınız Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Ulaşım Araçlarımız    

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

Mercedes Toursimo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

Man Fortuna

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Midibusler

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibusler
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mercedes Sprinter

12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima,cd ve dvd oynatıcı

İki kişilik odalarda kişi başı fiyattır…

Rezervasyon

 • KİŞİ / GECE 3500 TL 2950 TL
 • GEZILECEK YERLER

  Ani Harabesi-Çıldır Gölü- Kars Şehir Merkezi-DOĞU EKSPRESİ ile – Çifte Minareli Medresesi – Yakutiye Medresesi – Ulu Cami
 • ULAŞIM

  Lüks minibüsle veya Otobüsle Konforlu Bir Seyehat
 • KONAKLAMA

  Otelde Konaklama
 • KALKIŞ YERLERI

  Trabzon Merle Turizm önü
 • TELEFON

  0462 400 61 00
  +9 0532 341 12 57

HAKKIMIZDA

1000'den fazla otel seçeneği ve yılların tecrübesi ile en iyisi için hizmetinizdeyiz.

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0462 400 61 00

E-Bülten'e kayıt olmak istermisiniz ?