İster Yurtiçi ister Yurtdışı Merle Tour ile hayalindeki tatili kaçırma! İletişime Geç

Tiflis-Şavşat Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TARİH

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (0-7 Yaş)

Çocuk Sayısı (7-12 Yaş)

6950 TL
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATA DAHİL OLAN
 • OLMAYAN HİZMETLER
 • ÖNEMLİ BİLGİLER
 • GRUP REZERVASYONU

TUR PROGRAMI Yazdır PDF Kaydet

BATUM-TİFLİS-ŞAVŞAT TURU

4 GÜN – 3 GECE

Değerli Konuklarımız; 

* 07:00 Trabzon Merkez
* 08:30 Rize
* 10:30 Hopa
Yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle birlikte turumuza başlıyoruz. 

1.GÜN Avrupa Meydanı - Astroloji Saati - Poseodon Heykeli ve Tiyatro Binası - Batum Bulvarı - Ali ve Nino Heykeli - Dönme Dolap - Alfabe Kulesi

Değerli konuklarımız, saat 07:00 da Trabzon'dan kalkacak olan aracımız sizleri alıyor ve Tiflis-Batum turu için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Sarp Sınır kapısına varıyoruz. Güvenlik işlemleri onaylandıktan sonra turumuza başlıyoruz. Okaliptüs ağaçlarının arasında yer alan Batum Şehir Merkezine hareket ediyoruz, Yol üzerinde rehber eşliğinde paralarımızı çeviriyoruz ve Şehir Merkezinde Avrupa Meydanı, Poseodon Heykeli ve Tiyatro Binası görüldüten sonra akşam otobüs ile beraber Tiflis e gidiyoruz.

Konaklama Otelimizde TİFLİS

2.GÜN Teleferik - Kartlis Deda - Narikala Kalesi-Sülfür Banyoları - Abanotubani Şelalesi-Cuma Cami - Metekhi Kilisesi Antikacılar Pazarı  ve Tablo Pazarı- Sameba Katedrali-Rustaveli Bulvarı - Özgürlük Meydanı-Tiflis Metrosu
Otelden alacağımız sabah kahvaltısından sonra Tiflis Turuna başlıyoruz Kura nehrinin her iki yakasında kalan Tiflis şehrinde ilk durağımız 2004 yılında tamamlanan Dünyanın en büyük dini yapılarından biri olan Sameba Katedralini ziyaret ediyoruz daha sonra ismini ünlü şair Şota Rustaveli den alan şehrin en modern caddelerinden birini yürüyerek gezmeye başlıyoruz gezimiz esnasında Özgürlük Meydanını ve 1966 yılında Sovyetler tarafından yapılan Tiflis metrosunda 1 durak yolculuk gerçekleştiriyoruz ve aracımıza hareket ediyoruz. Metekhi köprüsünün yanından bulunan teleferiğe binerek Gürcü Annesi olarak bilinen Kartlis Deda heykelini görüyoruz ardından yürüyecek Narikala Kalesi görüyoruz ve sırasıyla Cuma Camii, Abanotubani Şelalesi, Sülfür Banyoları(Hamamları), Metekhi Kilisesi görerek Metekhi köprüsünde fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra extra tekne turu yaptıktan sonra aracımıza binip , Tablo Pazarına gidiyoruz misafirlerimize tabloların ve antikaların bulunduğu pazarda alışveriş süresi veriyoruz  bu sürenin ardından otelimize hareket ediyoruz. 

Konaklama Otelimizde TİFLİS

 3.GÜN  Gldani Gölü - Chronicle of Georgia  - Mtskheta - Svetitshoveli Katedrali- Borjomi Köyü

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından kaldığımız yerden Tiflis Turumuza devam ediyoruz yaklaşık 20 dk uzaklıkta bulunan Chronicle of Georgia hareket ediyoruzvarışımızla birlikte rehber eşliğinde anlatımlarımızı yapıyoruz hayranlıkla Fotoğrafladığımız Gürcistan Kültürünü yansıtan kolonlar arasında gezimizi tamamladıktan sonra Tiflis' denizi olarak bilinen Glani gölünü panoramik fotoğraflıyoruz  ve daha sonra Gürcistan’ın en eski kentlerinden biri olan Mtskheta hareket ediyoruz, Tiflis Şehirinden ayrılıp yaklaşık 45 dk uzaklıkta olan şehre varıyoruz,  Mtsheta’daki Cvari Manastırı, Svetitshoveli Katedrali ve Samtavro Manastırı kompleksi 1994 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınmıştır bizde Svetitshoveli Katedralini gezip şehir içerisinde yürüyüşümüzü yaptıktan sonra aracımıza binip Borjomi Köyü’ne yola çıkıyoruz. Borjomi merkezinde Central Parkı geziyoruz. Central Park’ta yürürken eski bir teleferik görüyoruz. Borjomi Tarihi Teleferiğe binerek Borjomi’nin güzel yeşillikler içerisindeki manzarasını görüyorsunuz. Serbest zamanın ardından Şavşat’a otelimizde konaklamaya yola çıkıyoruz. Konaklama Otelimizde ŞAVŞAT

 

4. GÜN Borkça Karagöl- Artvin- Düzenli Köy – Seyir Terası- Derinler Barajı

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından Borçka Karagöl Turu'nu gerçekleştirmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun ardından, 19.yüzyılda toprak kayması sonucu Klaskur Deresi'nin önünün kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varıyoruz. Burada sizlere fotoğraflar çekebilmeniz, göl manzarasını seyretmeniz ve göl etrafında yürüyüş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından, öğle yemeği yemek için bölgedeki restoranlardan birine gidiyor ve öğle yemeği yiyoruz. Daha sonra Şavşat’ın batı yakasını keşfediyoruz. Çok az bilinen ama etkileyici manzaralar sunan Avcala bölgesinden Düzenli bölgesindeki köyler arasında yürüyeceğiz. Seyir Cam terasa geçip fotoğraf için serbest zaman verdikten sonra Dünya’nın 6. yüksek barajı olan Derinler Barajına geçiyoruz. Burada da serbest zamanın ardından Trabzon’a dönüşümüz için yola çıkıyoruz. Sizlerle bir sonraki turlarda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon'dan itibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►3 Gece Konaklama (5* Otellerde)
►Otelimizde 3 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

 

NOT:

Tek konaklayacak olan misafirlerimizden ''single farkı'' alınacaktır.

Rehber,programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ''FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER '' VE ''ÖNEMLİ BİLGİLER'' KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

FİYATA DAHİL OLAN

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
►Trabzon'dan itibaren Konforlu Araç İle Ulaşım
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►3 Gece Konaklama (5* Otellerde)
►Otelimizde 3 Sabah Kahvaltısı
►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
►1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

OLMAYAN HİZMETLER

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
►Program Dışındaki Yemekler ve Yemeklerde Alınan İçecekler 
►Özel Harcamalar
►Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
►Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Etkinlikler

ÖNEMLİ BİLGİLER

Rezervasyon

 • KİŞİ / GECE 7750 TL 6950 TL
 • GEZILECEK YERLER

  Batum-Tiflis-Borjomi-Karagöl
 • ULAŞIM

  Otobüs
 • KONAKLAMA

  Batum-Tiflis-Borjomi-Karagöl
 • KALKIŞ YERLERI

  Trabzon
 • TELEFON

  0462 400 61 00
  +9 0532 341 12 57

HAKKIMIZDA

1000'den fazla otel seçeneği ve yılların tecrübesi ile en iyisi için hizmetinizdeyiz.

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0462 400 61 00

E-Bülten'e kayıt olmak istermisiniz ?